spurtup.com

Що таке Тепловентиляція? Загальний опис.

На сьогоднішній день, тепловентилятори є незамінними «помічниками» при потребі за короткий час здійснити подачу нагрітих повітряних потоків в заданому напрямку. Принцип роботи таких пристроїв передбачає швидке досягнення нагрівальним елементом робочої температури і забезпечення примусовим нагнітанням повітря його швидкої циркуляції в об'ємі приміщення.

Зупиняючись на конструкції модельного ряду даних пристроїв, то тут варто виділити:

 • Сталевий корпус, що направляє повітряний потік.
 • Нагрівальний елемент.
 • Теплорегулятор.
 • Екранувальні решітки - не дають стороннім предметам проникнути в вентилятор і обігріваючий компонент.
 • Вентилятор, що підсилює повітряний потік і обдуває гарячий електронагрівальний елемент.

Тепловентиляційні пристрої - різновиди і головні переваги.

Серед інших тепловентиляційних пристроїв можна виділити:

 1. Теплові завіси - характеризуються утворенням бар'єру для проникнення в середину холодних потоків повітря і виведенням назовні теплих. Пристрої покращують комфорт в приміщенні як у зимовий, так і літній час, прибирають протяги, зберігаючи будівлю від забруднень вихлопними газами і від комах.
 2. Теплові гармати - служать для якісного обігріву різних приміщень і надаються користувачеві у вигляді великого фена, який подає тепле повітря в простір. Такі агрегати виконують функції обігріву, вентиляції приміщень і сушки. Перевагою виступають надійні технічні компоненти у вигляді корпусу, блоку нагрівача, вентилятора і пускорегулювальної апаратури.
 3. Конвектори і інфрачервоні обігрівачі - принцип роботи передбачає віддачу тепла за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке поглинається навколишніми предметами.
 4. Дестратифікатори - це повітряні гармати, які не мають нагрівального елементу. Вони забезпечують концентрований нетурбулентний повітряний потік низькоъ швидкості, який досягається завдяки встановленим всередині пристрою напрямних.

В проектно-монтажній компанії «Вент-Заводи», яка знаходиться в Українi, а точнiше у Київi, Ви завжди можете придбати якісні та високопродуктивні тепловентиляційні пристрої, заказати доставку та монтаж, оскільки у нас:

 • Широкий вибір товару.
 • Професійні фахівці.
 • Оперативна обробка замовлення.
 • Сервіс доставки.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Комментарии

Интересно

Материалы и изделия из корней и капов
Если массивная доска и шпон чаще представляют интерес для производственников, то для мастеров-краснодеревщиков куда значимее капы и корни. Капы - наросты, возникающие на стволах, ветвях и корнях деревьев. Их можно встретить на березе и осине, ольхе и дубе, липе, иве и даже ели. По форме капы бывают круговые и боковые. Капы, растущие на стволах, называют стволовыми, а на корнях - корневыми. И те и другие невероятно красивы. На поверхности капа обычно в большом количестве расположены почки, представляющие собой полусферические бугорки. Но особенн...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
25%
Нет, но хочу построить
63%
Нет
13%
Всего голосов: 8