spurtup.com

Що таке Тепловентиляція? Загальний опис.

На сьогоднішній день, тепловентилятори є незамінними «помічниками» при потребі за короткий час здійснити подачу нагрітих повітряних потоків в заданому напрямку. Принцип роботи таких пристроїв передбачає швидке досягнення нагрівальним елементом робочої температури і забезпечення примусовим нагнітанням повітря його швидкої циркуляції в об'ємі приміщення.

Зупиняючись на конструкції модельного ряду даних пристроїв, то тут варто виділити:

 • Сталевий корпус, що направляє повітряний потік.
 • Нагрівальний елемент.
 • Теплорегулятор.
 • Екранувальні решітки - не дають стороннім предметам проникнути в вентилятор і обігріваючий компонент.
 • Вентилятор, що підсилює повітряний потік і обдуває гарячий електронагрівальний елемент.

Тепловентиляційні пристрої - різновиди і головні переваги.

Серед інших тепловентиляційних пристроїв можна виділити:

 1. Теплові завіси - характеризуються утворенням бар'єру для проникнення в середину холодних потоків повітря і виведенням назовні теплих. Пристрої покращують комфорт в приміщенні як у зимовий, так і літній час, прибирають протяги, зберігаючи будівлю від забруднень вихлопними газами і від комах.
 2. Теплові гармати - служать для якісного обігріву різних приміщень і надаються користувачеві у вигляді великого фена, який подає тепле повітря в простір. Такі агрегати виконують функції обігріву, вентиляції приміщень і сушки. Перевагою виступають надійні технічні компоненти у вигляді корпусу, блоку нагрівача, вентилятора і пускорегулювальної апаратури.
 3. Конвектори і інфрачервоні обігрівачі - принцип роботи передбачає віддачу тепла за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке поглинається навколишніми предметами.
 4. Дестратифікатори - це повітряні гармати, які не мають нагрівального елементу. Вони забезпечують концентрований нетурбулентний повітряний потік низькоъ швидкості, який досягається завдяки встановленим всередині пристрою напрямних.

В проектно-монтажній компанії «Вент-Заводи», яка знаходиться в Українi, а точнiше у Київi, Ви завжди можете придбати якісні та високопродуктивні тепловентиляційні пристрої, заказати доставку та монтаж, оскільки у нас:

 • Широкий вибір товару.
 • Професійні фахівці.
 • Оперативна обробка замовлення.
 • Сервіс доставки.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Комментарии

Интересно

Восстановление поврежденного паркетного пола
Восстановление поврежденного элитного пола является сложной работой, не лишенной творчества. Что может быть приятней того, чтобы вернуть прежний вид полюбившегося паркета, возродить то, что было дорого. Тонкое дело: реставрация элитного паркета Паркет считается наилучшим покрытием для пола. Положенный по всем правилам, он будет служить владельцам долгий период при соответствующем уходе. Но случаются разные ситуации и даже самые бережные хозяева прибегают к реставрации элитного паркета. Работы по возрождению былой красоты пола позволяют продли...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
25%
Нет, но хочу построить
63%
Нет
13%
Всего голосов: 8